Posted by on 20 marca 2019

Anioły to Boże stworzenia, których jednym z zadań jest opieka nad nami. Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który jest naszym osobistym duchowym (i nie tylko) „bodyguardem”. Nieraz także mówimy o kimś, że jest naszym ziemskim Aniołem Stróżem. Szczególnie wtedy, gdy uchroni nas przez jakimś nieprzyjemnym zdarzeniem. Piękno, opieka nad nami, bycie blisko Boga, anielska cierpliwość – to cechy Aniołów niebiańskich, ale także tych ziemskich – naszych cudownych Kobiet 🙂

Spotkanie w ostatni czwartek miało niecodzienny charakter. Zaczęło się jak co tydzień: Msza Święta, następnie, już w salce, modlitwa brewiarzowa, prezentacja i… niespodzianka. Tego dnia męską część Duszpasterstwa PULS przygotowała spotkanie-niespodziankę z okazji minionego Dnia Kobiet.

Po krótkiej prezentacji o Aniołach zaprosiliśmy nasze wspaniałe Kobiety do drugiej sali, gdzie przygotowane było całe mnóstwo atrakcji. Na początku złożyliśmy naszym Drogim Paniom życzenia z kwiatami oraz małym podarunkiem. Następnie poczęstunek, wieczór z poezją, śpiewy, a także szczególny dar – modlitwa w ich intencjach.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Jednak wrażenia z tego wieczoru na pewno długo nie przeminą.

Posted in: Bez Kategorii
//