Posted by on 11 marca 2017

Na spotkaniu w miniony czwartek żeńską część naszego duszpasterstwa czekała wyjątkowo miła niespodzianka. Pięknie nakryte stoły, białe obrusy, świece i przygaszone światła a także pyszna kawa i herbata serwowana przez panów uczyniły wyjątkowym wieczór, który przypadał tuż po Dniu Kobiet.

W takiej scenerii wysłuchaliśmy opowiadania trzech niestrudzonych niewiast: Pauliny, Sylwii i Agnieszki, które podzieliły się z nami swoim doświadczeniem wolontariatu misyjnego w Kamerunie, Izraelu oraz Peru. Prelekcja przeplatana zdjęciami była wyjątkowo barwna i inspirująca. Pozwoliła nam na kilka kwadransów przenieść się w odległe zakątki, w których czas płynie wolniej, a każdy dzień przynosi wyzwania odmienne od tych, do których przywykliśmy na co dzień.

Po prelekcji i długich oklaskach czekała nas kolejna niespodzianka: panowie wręczyli każdej dziewczynie kwiaty oraz list, którego treść wzbudziła autentyczny zachwyt nad tekstem i formą. Nie zabrakło pięknych życzeń wygłoszonych przez Marka w imieniu męskiego grona oraz pysznego tortu…i to niejednego 😉.

Panowie, DZIĘKUJEMY! 🙂

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czwartkowego wieczoru.

0AAAAA 

Posted in: Bez Kategorii
//